Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Uruchomiliśmy subskrypcję przez GG i XMPP

Kto wie co to RSS? A kto korzysta? Jestem prawie pewny, że mało kto z Was wie co oznacza ta ikonka w Waszych przeglądarkach. W skrócie cała ta technologia służy do informowania o nowościach na stronie www.

Wychodząc na przeciw czytelnikom GaduNews i Komunikatory.IM udostępniliśmy bota Gadu-Gadu i XMPP pozwalającego na subskrybowanie wiadomości z tych serwisów.

Co to znaczy? W prawym panelu znajdziecie formularz, po którego wypełnieniu na Wasz numer GG lub identyfikator Jabber otrzymywać będziecie najnowsze posty z naszego serwisu, a zaglądając do końcówki tego artykułu będziecie mogli zamówić powiadomienia z serwisu GaduNews.pl oraz Forum.Gadu-Gadu.pl. Bot na GG dodatkowo będzie umożliwiał w przyszłości kilka innych rzeczy 😉

Wybierz serwis do subskrypcji:
GaduNews | Komunikatory.IM | Forum Gadu-Gadu.pl

Kto wie co to RSS? A kto korzysta? Jestem prawie pewny, że mało kto z Was wie co oznacza ta ikonka w Waszych przeglądarkach. W skrócie cała ta technologia służy do informowania o nowościach na stronie www. Wychodząc na przeciw czytelnikom GaduNews i Komunikatory.IM udostępniliśmy bota Gadu-Gadu i XMPP pozwalającego na subskrybowanie wiadomości z tych serwisów. Co to znaczy? W prawym panelu znajdziecie formularz, po którego wypełnieniu na Wasz numer GG lub identyfikator Jabber otrzymywać będziecie najnowsze posty z naszego serwisu, a zaglądając do końcówki tego artykułu będziecie mogli zamówić powiadomienia z serwisu GaduNews.pl oraz Forum.Gadu-Gadu.pl. Bot na GG dodatkowo będzie umożliwiał w przyszłości kilka innych rzeczy ;) function openWind() { win=window.open('','subsWindow','menubar=1,resizable=1,width=300,height=300'); win.moveTo(screen.width/2-150,screen.height/2-150); } Wybierz serwis do subskrypcji:GaduNews | Komunikatory.IM | Forum Gadu-Gadu.pl  - Uruchomiliśmy subskrypcję przez GG i XMPP
Kategorie: GaduNews.pl
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz