Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Usługa SMS Facebook

Dziś dobra wiadomość dla użytkowników GaduAIR korzystających z portalu Facebook…:) Każdy z Was może teraz włączyć w komórce usługę „Facebook przez SMS”.

Wystarczy wysłać SMS o treści FB lub F na nr 2665, a następnie wpisać otrzymany kod aktywacji w ustawieniach swojego konta (Konto > Ustawienia konta > Facebook Mobile; jako operatora należy wskazać „Plus Poland”). W ramach konta FB można też zarządzać dodatkowymi ustawieniami usługi, takimi jak np. rodzaj powiadomień otrzymywanych na telefon (Konto > Ustawienia konta > Powiadomienia). Koszt wysłania SMS-a wynosi 6 groszy. Uwaga: z przyczyn niezależnych od GaduAIR oczekiwanie na SMS z kodem aktywacyjnym może trwać nawet do kilku godzin (choć zwykle trwa to kilkanaście sekund).

Dziś dobra wiadomość dla użytkowników GaduAIR korzystających z portalu Facebook…:) Każdy z Was może teraz włączyć w komórce usługę „Facebook przez SMS”.Wystarczy wysłać SMS o treści FB lub F na nr 2665, a następnie wpisać otrzymany kod aktywacji w ustawieniach swojego konta (Konto > Ustawienia konta > Facebook Mobile; jako operatora należy wskazać „Plus Poland”). W ramach konta FB można też zarządzać dodatkowymi ustawieniami usługi, takimi jak np. rodzaj powiadomień otrzymywanych na telefon (Konto > Ustawienia konta > Powiadomienia). Koszt wysłania SMS-a wynosi 6 groszy. Uwaga: z przyczyn niezależnych od GaduAIR oczekiwanie na SMS z kodem aktywacyjnym może trwać nawet do kilku godzin (choć zwykle trwa to kilkanaście sekund).  - Usługa SMS Facebook
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz