Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

vCommunicator – nowy komunikator z obsługą sieci GG

vCommunicator to aplikacja Macieja Komura dla systemu Android pozwalająca na komunikację w sieciach Gadu-Gadu, Tlen a w przyszłości być może również poprzez XMPP. Program nadal jest w wersji testowej, więc czasami może działać niestabilnie. Komunikator jest w pełni darmowy, działa na urządzeniach z systememe Android w wersji co najmniej 1.5.

vCommunicator vCommunicator vCommunicator vCommunicator

Aplikację można pobrać z Android Market.

Przy okazji informujemy o nowej wersji testowej oficjalnego Mobilnego Gadu-Gadu (2.1) dla systemu Android

vCommunicator to aplikacja Macieja Komura dla systemu Android pozwalająca na komunikację w sieciach Gadu-Gadu, Tlen a w przyszłości być może również poprzez XMPP. Program nadal jest w wersji testowej, więc czasami może działać niestabilnie. Komunikator jest w pełni darmowy, działa na urządzeniach z systememe Android w wersji co najmniej 1.5. Aplikację można pobrać z Android Market. Przy okazji informujemy o nowej wersji testowej oficjalnego Mobilnego Gadu-Gadu (2.1) dla systemu Android  - vCommunicator – nowy komunikator z obsługą sieci GG
Kategorie: GG na komórki
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „vCommunicator – nowy komunikator z obsługą sieci GG

Dodaj komentarz