Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Wyszukiwanie w archiwum…

GGTeam zapomniał w swoim NGG o bardzo ważnej funkcji – o wyszukiwaniu w archiwum. Osoby, które mają poteżne archwia rozmów, chcąc cokolwiek znaleźć załamują ręce… Z pomocą jednak przychodzi Krzysztof kRk Mortka (autor GGTools). Program jaki stworzył nazywa się Archive.db Tools i znajduje się w najnowszym GG8+ 0.5b

Czym jest archive.db Tools?

Jest to niewielkie, ale bardzo przydatne narzędzie dla wszystkich Użytkowników programu Nowe Gadu-Gadu (Gadu-Gadu 8.x) pozwalającym na przeszukiwanie archiwum komunikatora zgodnie z zadanymi kryteriami wyszukiwania, którymi może być data wysłania czy odebrania wiadomości, typ wiadomości oraz, przede wszystkim, poszukiwana fraza. Aplikacja pozwala również na przeglądanie archiwum oraz jego skompaktowanie, celem oszczędzenia miejsca na dysku twardym komputera.

Funkcje i możliwości programu archive.db Tools:
Wyszukiwanie rozmów oraz wiadomości SMS w archiwum komunikatora Nowe Gadu-Gadu,
Przeglądanie archiwum,
Kompaktowanie archiwum,
Prosta, intuicyjna obsługa,
Bezpłatny do użytku prywatnego oraz komercyjnego.

Kategorycznie zabrania się odczytywania archiwów osób trzecich bez ich wyraźnej zgody!

Ograniczenia aplikacji
Poniżej zamieszczona jest lista znanych ograniczeń programu, która nie powinna być traktowana jako błąd aplikacji:
archive.db Tools nie obsługuje i nie będzie obsługiwał szyfrowanych archiwów (profili) Nowego Gadu-Gadu. W przypadku chęci odszukania rozmowy, Użytkownik chcący skorzystać z aplikacji, musi na czas wyszukiwania odszyfrować profil.
archive.db Tools na chwilę obecną nie wyświetla w oknie rozmowy emotikon i innych obrazów. Są one zamienione na odpowiadające im opisy tekstowe, np.: <tak>, <nie>, <ok>. Obsługa emotikon jest uwzględniona w kolejnych wersjach programu.

Wymagania systemowe

Aplikacja działa pod kontrolą systemów Windows 2000/XP/Vista/2003 oraz nie powinna sprawiać problemów z działaniem w systemach z serii 9x (w tym ME) oraz Windows 7. Nie mam niestety możliwości przetestowania działania programu pod tymi systemami, lecz jeśli ktoś jest w stanie to zrobić – proszę o informację.

Wsparcie i pomoc

Wszelkie pytania, komentarze i uwagi dotyczące programu archive.db Tools są mile widziane i można je wysyłać na adres autora.

Znane błędy w programie

Autor programu dołożył wszelkich starań, aby dostarczone oprogramowanie nie zawierało błędów. Niezależnie od liczby przeprowadzonych testów, niektóre błędy są nieuniknione i łatwo zauważalne dla osoby po raz pierwszy korzystającej z aplikacji. Jeśli zauważysz błąd w funkcjonowaniu programu wyślij jego opis, komunikat błędu oraz – o ile to możliwe – czynność wykonaną przed jego wystąpieniem na adres podany w sekcji Wsparcie i pomoc. Twoja pomoc będzie mile widziana.

GG8+ 0.5b (wyszukiwanie w archiwum, własny skrót)
Archive.db Tools

GGTeam zapomniał w swoim NGG o bardzo ważnej funkcji - o wyszukiwaniu w archiwum. Osoby, które mają poteżne archwia rozmów, chcąc cokolwiek znaleźć załamują ręce... Z pomocą jednak przychodzi Krzysztof kRk Mortka (autor GGTools). Program jaki stworzył nazywa się Archive.db Tools i znajduje się w najnowszym GG8+ 0.5b Czym jest archive.db Tools?Jest to niewielkie, ale bardzo przydatne narzędzie dla wszystkich Użytkowników programu Nowe Gadu-Gadu (Gadu-Gadu 8.x) pozwalającym na przeszukiwanie archiwum komunikatora zgodnie z zadanymi kryteriami wyszukiwania, którymi może być data wysłania czy odebrania wiadomości, typ wiadomości oraz, przede wszystkim, poszukiwana fraza. Aplikacja pozwala również na przeglądanie archiwum oraz jego skompaktowanie, celem oszczędzenia miejsca na dysku twardym komputera.Funkcje i możliwości programu archive.db Tools:Wyszukiwanie rozmów oraz wiadomości SMS w archiwum komunikatora Nowe Gadu-Gadu,Przeglądanie archiwum,Kompaktowanie archiwum,Prosta, intuicyjna obsługa,Bezpłatny do użytku prywatnego oraz komercyjnego.Kategorycznie zabrania się odczytywania archiwów osób trzecich bez ich wyraźnej zgody!Ograniczenia aplikacjiPoniżej zamieszczona jest lista znanych ograniczeń programu, która nie powinna być traktowana jako błąd aplikacji:archive.db Tools nie obsługuje i nie będzie obsługiwał szyfrowanych archiwów (profili) Nowego Gadu-Gadu. W przypadku chęci odszukania rozmowy, Użytkownik chcący skorzystać z aplikacji, musi na czas wyszukiwania odszyfrować profil.archive.db Tools na chwilę obecną nie wyświetla w oknie rozmowy emotikon i innych obrazów. Są one zamienione na odpowiadające im opisy tekstowe, np.: <tak>, <nie>, <ok>. Obsługa emotikon jest uwzględniona w kolejnych wersjach programu.Wymagania systemoweAplikacja działa pod kontrolą systemów Windows 2000/XP/Vista/2003 oraz nie powinna sprawiać problemów z działaniem w systemach z serii 9x (w tym ME) oraz Windows 7. Nie mam niestety możliwości przetestowania działania programu pod tymi systemami, lecz jeśli ktoś jest w stanie to zrobić - proszę o informację.Wsparcie i pomocWszelkie pytania, komentarze i uwagi dotyczące programu archive.db Tools są mile widziane i można je wysyłać na adres autora.Znane błędy w programieAutor programu dołożył wszelkich starań, aby dostarczone oprogramowanie nie zawierało błędów. Niezależnie od liczby przeprowadzonych testów, niektóre błędy są nieuniknione i łatwo zauważalne dla osoby po raz pierwszy korzystającej z aplikacji. Jeśli zauważysz błąd w funkcjonowaniu programu wyślij jego opis, komunikat błędu oraz - o ile to możliwe - czynność wykonaną przed jego wystąpieniem na adres podany w sekcji Wsparcie i pomoc. Twoja pomoc będzie mile widziana.GG8+ 0.5b (wyszukiwanie w archiwum, własny skrót)Archive.db Tools  - Wyszukiwanie w archiwum…
Kategorie: Download
Tagi: , , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Wyszukiwanie w archiwum…
  1. Wyszukiwanie w archiwum nie dziala.
    gdy klikne skrót w dodatkach nic nie raguje komputer na to

  2. Działa na bank – wyszukiwanie w Archiwum jest z poziomu menu Dodatki a nie Archiwum NGG!

    Jak jakaś opcja w menu Dodatki nie działa to wystarczy zrestartować NGG (wszystkie profile) – zawsze przy pierwszym uruchomieniu to menu nie działa :/

    A jak nie to zapraszam na [url=http://gadunews.pl/forum/viewforum.php?forum_id=6]forum[/url]

  3. Jak dla mnie to ta aplikacja jest lepsza, niż Archiwum w NGG ;/

Dodaj komentarz