Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Zapisy do beta testów MGG3

Na oficjalnym forum Gadu-Gadu pojawił się temat z informacją o możiwych zapisach do beta testów nowej wersji Mobilnego Gadu-Gadu.

Testy dotyczą platform Android, iOS, Symbian i JavaME.

Aby wziąć udział w testach wymagane jest podanie imienia i nazwiska, numeru GG (max 3) oraz w przypadku iOS numeru UDID. Testy będą zamknięte, ale zgłosić może się każdy.

Zapisy trwają do 2 stycznia 2012 do 23:59, a ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgoszeń).
Więcej informacji (oraz warunki uczestnictwa w testach) tutaj.

Na oficjalnym forum Gadu-Gadu pojawił się temat z informacją o możiwych zapisach do beta testów nowej wersji Mobilnego Gadu-Gadu. Testy dotyczą platform Android, iOS, Symbian i JavaME. Aby wziąć udział w testach wymagane jest podanie imienia i nazwiska, numeru GG (max 3) oraz w przypadku iOS numeru UDID. Testy będą zamknięte, ale zgłosić może się każdy. Zapisy trwają do 2 stycznia 2012 do 23:59, a ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgoszeń).Więcej informacji (oraz warunki uczestnictwa w testach) tutaj.  - Zapisy do beta testów MGG3
Kategorie: GG na komórki
Tagi: , , , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz