Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Zapisy na betatesty GG na iOS

Dział Aplikacji Mobilnych poszukuje osób chętnych do uczestnictwa w otwartych betatestach aplikacji GG na iOS. Osoby te powinny przesłać na adres testujmgg@gadu-gadu.pl swój UDID wraz z modelem i wersją systemu zainstalowanego na urządzeniu.

Testy są otwarte, każdy może wziąć w nich udział, jednak ze względu na ograniczenia techniczne w razie zbyt wielu chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: forum.gg.pl

Dział Aplikacji Mobilnych poszukuje osób chętnych do uczestnictwa w otwartych betatestach aplikacji GG na iOS. Osoby te powinny przesłać na adres testujmgg@gadu-gadu.pl swój UDID wraz z modelem i wersją systemu zainstalowanego na urządzeniu. Testy są otwarte, każdy może wziąć w nich udział, jednak ze względu na ograniczenia techniczne w razie zbyt wielu chętnych decyduje kolejność zgłoszeń. Źródło: forum.gg.pl  - Zapisy na betatesty GG na iOS
Kategorie: GG na komórki
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz