Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Konkurs: zaprojektuj wygląd GG

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Justina Timberlake’a, który odbędzie się 19 sierpnia w Gdańsku na stadionie PGE Arena. Podejmij wyzwanie i odpicuj GG. Tak jak lubisz 🙂 Najlepsza praca konkursowa otrzyma także niepowtarzalną szansę zaistnienia w komunikatorze GG jako nowy motyw kolorystyczny. Dla pozostałych 10 najlepszych prac przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy gadżetów GG.

Zadanie konkursowe: Stwórz własny motyw kolorystyczny komunikatora GG na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Pobierz przygotowany przez GG Network plik w formacie PSD, a Twoim zadaniem jest pokolorowanie wybranych elementów graficznych aplikacji GG.

Pliki: Android | iOS

Możesz zgłosić dowolną ilość prac w okresie trwanie konkursu czyli najpóźniej do 1 czerwca 2014.

Jak zgłosić pracę:

  1. Zaloguj się do GG. Sprawdź czy masz na swojej liście kontaktów numer GG:33. Jeżeli nie, to go dodaj. Następnie napisz w oknie rozmowy z GG:33 słowo: KONKURS
  2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu i zaakceptuj go wpisując w oknie rozmowy z GG:33 słowo: TAK
  3. Gotowy plik z własnym motywem kolorystycznym komunikatora GG wyślij w oknie rozmowy z GG:33. Pamiętaj, że poprawne zgłoszenie pracy konkursowej musi zawierać łącznie dwa pliki czyli:
    – plik w formacie PNG o maksymalnej wadze do 7 MB, stanowiący podgląd Twojej pracy,
    – plik w formacie PSD o maksymalnej wadze do 50 MB, który stanowi właściwy projekt Twojego motywu kolorystycznego.

Regulamin konkursu: pobierz.

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Justina Timberlake’a, który odbędzie się 19 sierpnia w Gdańsku na stadionie PGE Arena. Podejmij wyzwanie i odpicuj GG. Tak jak lubisz :) Najlepsza praca konkursowa otrzyma także niepowtarzalną szansę zaistnienia w komunikatorze GG jako nowy motyw kolorystyczny. Dla pozostałych 10 najlepszych prac przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy gadżetów GG. Zadanie konkursowe: Stwórz własny motyw kolorystyczny komunikatora GG na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Pobierz przygotowany przez GG Network plik w formacie PSD, a Twoim zadaniem jest pokolorowanie wybranych elementów graficznych aplikacji GG. Pliki: Android | iOS Możesz zgłosić dowolną ilość prac w okresie trwanie konkursu czyli najpóźniej do 1 czerwca 2014. Jak zgłosić pracę: Zaloguj się do GG. Sprawdź czy masz na swojej liście kontaktów numer GG:33. Jeżeli nie, to go dodaj. Następnie napisz w oknie rozmowy z GG:33 słowo: KONKURS Zapoznaj się z regulaminem konkursu i zaakceptuj go wpisując w oknie rozmowy z GG:33 słowo: TAK Gotowy plik z własnym motywem kolorystycznym komunikatora GG wyślij w oknie rozmowy z GG:33. Pamiętaj, że poprawne zgłoszenie pracy konkursowej musi zawierać łącznie dwa pliki czyli: - plik w formacie PNG o maksymalnej wadze do 7 MB, stanowiący podgląd Twojej pracy, - plik w formacie PSD o maksymalnej wadze do 50 MB, który stanowi właściwy projekt Twojego motywu kolorystycznego. Regulamin konkursu: pobierz.  - Konkurs: zaprojektuj wygląd GG
Kategorie: GG na komórki
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz