Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Ziuum – Już jest!

Wbrew temu co niektórzy twierdzili Ziuum jednak istnieje. Ziuum Beta jest już dostępny do pobierania i testowania, nie wszystkie funkcje są uruchomione, nie wszystko jest idealne, ale już możecie zgłaszać jak co działa i co byście chcieli zmienić czy poprawić.

Błędy, propozycje, itp. można zgłaszać na oficjalnym forum Ziuuma.

Jeśli jesteś nie w temacie i pierwszy raz słyszysz o Ziuumie, przeczytaj tekst poniżej.

Ziuum to multikomunikator internetowy oraz centrum rozrywki. Aplikacja może pochwalić się możliwością komunikacji za pomocą, aż siedmiu protokołów: Gadu Gadu, MSN Messenger, ICQ, Google Talk (GTalk), Yahoo Messenger, AOL i oczywiście Ziuumem. Ponadto Ziuum oferuje listę kontaktów 3D, emotifony, rozmowy telefoniczne oraz brak reklam.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam tutaj.

Od SaperRa: Komunikator ten, działa bardzo niestabilnie. Okazało się, że istnieje coś gorszego od GG10. Nie polecam instalować, ale jeśli ktoś jest chętny, poniżej znajduje się odnośnik do pobrania Ziuuma. Przypominam, że jest to wersja beta (testowa)!

Pobierz: Ziuum 1.0.13 beta

Źródło: Legalne.info

Wbrew temu co niektórzy twierdzili Ziuum jednak istnieje. Ziuum Beta jest już dostępny do pobierania i testowania, nie wszystkie funkcje są uruchomione, nie wszystko jest idealne, ale już możecie zgłaszać jak co działa i co byście chcieli zmienić czy poprawić. Błędy, propozycje, itp. można zgłaszać na oficjalnym forum Ziuuma. Jeśli jesteś nie w temacie i pierwszy raz słyszysz o Ziuumie, przeczytaj tekst poniżej. Ziuum to multikomunikator internetowy oraz centrum rozrywki. Aplikacja może pochwalić się możliwością komunikacji za pomocą, aż siedmiu protokołów: Gadu Gadu, MSN Messenger, ICQ, Google Talk (GTalk), Yahoo Messenger, AOL i oczywiście Ziuumem. Ponadto Ziuum oferuje listę kontaktów 3D, emotifony, rozmowy telefoniczne oraz brak reklam. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam tutaj. Od SaperRa: Komunikator ten, działa bardzo niestabilnie. Okazało się, że istnieje coś gorszego od GG10. Nie polecam instalować, ale jeśli ktoś jest chętny, poniżej znajduje się odnośnik do pobrania Ziuuma. Przypominam, że jest to wersja beta (testowa)! Pobierz: Ziuum 1.0.13 beta Źródło: Legalne.info  - Ziuum – Już jest!
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Ziuum – Już jest!
 1. [quote]Od SaperRa: Komunikator ten, działa bardzo niestabilnie. Okazało się, że istnieje coś gorszego od GG10. Nie polecam instalować, ale jeśli ktoś jest chętny, poniżej znajduje się odnośnik do pobrania Ziuuma. Przypominam, że jest to wersja beta (testowa)![/quote]

  W takim razie zauważyłem tendencję. Przytoczę AQQ, GG i Ziuma. Czym gorsze tym więcej waży. Zium (ok40Mb) najgorsze (podobno), GG (ok20Mb) średnie, AQQ (ok10Mb) dobre.

  Jak przetestuje to powiem czy to taka tragedia czy nie. Narazie testowa więc może się to zmieni

 2. a wczoraj patrzyłem i na ich stronie i blipie i nic, a dziś proszę 😛

 3. Ha ha! Ostrzegałem: [i],,Nie polecam instalować" ,,Przypominam, że jest to wersja beta (testowa)!"[/i]

 4. Do dupy jak nawet instalka nie chodzi 😛

 5. Wiedziałem, że QsXowi się spodoba to badziewie 😛
  Po instalacji tego czegoś, zrozumiałem, jak wygląda gówno na twardym dysku 😉

 6. Ja nie zainstalowałem ,bo kur*** wyskoczył błąd : aplikacja nieodpowiednia dla Win32 . Dobrze by było gdyby pino podało wymagania sprzętowe ziuuma (pewnie będą wielkie)

 7. [color=#0000ff]Pierwsze odpalenie Ziuuma: doszło do zużycia 120 MB w Ramie i postanowiłem zakończyć przez Menadżer Zadań…[/color]

 8. [color=#0000ff]mnie się udało zalogować za 3 razem, ale dodawanie kontaktów i w ogóle 3/4 opcji nie działa tak, jak powinno

  rozumiem, że to beta… ale to nazwałbym wręcz wersją Alpha…
  [/color]

 9. mi sie udalo zainstalowac i zalogowac i ogolnie spoko, ale nie przkonuje mnie jakos

 10. kur** odinstalowuje to , ale mi dysku twardego zjadło ,

 11. po zainstalowaniu i zalogowaniu pierwsze wrazenie to łoo matko próbuje wejsc z niego na czat gg i okazuje sie lipa nie da rady nie wiem czemu ,nastepnie czego mi najbardziej brakuje to sieci jabber:( lista kontaktów 3D dobra ale nie dla mnie;/ no ale cóż to dopiero początek;)

Dodaj komentarz