Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Zmiana cennika GaduAIR i wycofanie kilku promocji

Kończą się już czasy złotego przysłowiowego eldorado dla użytkowników sieci komórkowej GaduAIR. Operator wirtualny poinformował właśnie o wycofaniu kolejnych już ciekawych promocji. Pierwszą z nich była bardzo przydatna opcja odbierasz surfujesz, w której odbierane połączenia były premiowane dodatkowym darmowym internetem.

Wycofane zostały także darmowe minuty VoIP występujące jako bonus przy każdym doładowaniu. Na szczęście pozostały promocje w postaci darmowego internetu po zasileniu konta, czy niskiej stawki SMS w standardzie za 0,06 PLN. Nie zmienia to jednak faktu, że ta delikatna zmiana kwestii VoIP może mieć swój udział w tzw. wartości dodanej. Jest to jeden z elementów naszego unikatowego rankingu najlepszych sieci na kartę Pre-paid.

Trzecią zmianą jest wycofanie oferty wybrane numery. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że teraz nie będziemy świadkami ciągłego pogarszania oferty GaduAIR. Być może już wkrótce doczekamy się jakiegoś przełamania w tej dziedzinie. Dobrym (i chyba jednocześnie najlepszym) przykładem byłoby udostępnienie internetu bez limitu danych zupełnie tak jak zrobił to Plus na kartę. Wprowadził on niedawno przełomowy pakiet Internet Non Stop z wygodnym lejkiem transferu 32 kb/s, który jest nakładany po przekroczeniu podstawowej paczki danych.

Źródło: my-mobile.com.pl

Kończą się już czasy złotego przysłowiowego eldorado dla użytkowników sieci komórkowej GaduAIR. Operator wirtualny poinformował właśnie o wycofaniu kolejnych już ciekawych promocji. Pierwszą z nich była bardzo przydatna opcja odbierasz surfujesz, w której odbierane połączenia były premiowane dodatkowym darmowym internetem.Wycofane zostały także darmowe minuty VoIP występujące jako bonus przy każdym doładowaniu. Na szczęście pozostały promocje w postaci darmowego internetu po zasileniu konta, czy niskiej stawki SMS w standardzie za 0,06 PLN. Nie zmienia to jednak faktu, że ta delikatna zmiana kwestii VoIP może mieć swój udział w tzw. wartości dodanej. Jest to jeden z elementów naszego unikatowego rankingu najlepszych sieci na kartę Pre-paid. Trzecią zmianą jest wycofanie oferty wybrane numery. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że teraz nie będziemy świadkami ciągłego pogarszania oferty GaduAIR. Być może już wkrótce doczekamy się jakiegoś przełamania w tej dziedzinie. Dobrym (i chyba jednocześnie najlepszym) przykładem byłoby udostępnienie internetu bez limitu danych zupełnie tak jak zrobił to Plus na kartę. Wprowadził on niedawno przełomowy pakiet Internet Non Stop z wygodnym lejkiem transferu 32 kb/s, który jest nakładany po przekroczeniu podstawowej paczki danych. Źródło: my-mobile.com.pl  - Zmiana cennika GaduAIR i wycofanie kilku promocji
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Zmiana cennika GaduAIR i wycofanie kilku promocji
  1. Trele morele, piszesz że przełomem było wprowadzenie w plusie internetu z lejkiem, tylko że takie coś było wprowadzone już od roku w dawnej Erze (obecnie T-Mobile) i Heyah, tylko że tam jest lejek 16kbit/s 😀

  2. Minuty Voip dalej istnieją 🙂

Dodaj komentarz