Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Zmiana strategii GG Network wobec GaduAIR

Od dawna we wszystkich wywiadach przedstawiciele GG Network unikają odpowiedzi na pytania dotyczące sukcesu GaduAIR. Dziś spółka przerwała milczenie oświadczeniem:

Zarząd GG Network S.A. podjął decyzję o zmianie strategii spółki wobec prowadzonej przez nią usługi telefonii komórkowej GaduAIR.

W ocenie spółki sieć GaduAIR w obecnym modelu biznesowym nie pozwala na osiągnięcie zakładanych celów. Jest to spowodowane w głównej mierze strukturą polskiego rynku, w znacznym stopniu utrudniającą odniesienie sukcesu w projekcie typu MVNO.
Spółka GG Network S.A. podjęła zatem decyzję o niezwłocznym rozpoczęciu rozmów z partnerami biznesowymi zainteresowanymi wykorzystaniem stworzonej przez nią sieci komórkowej i jej potencjału w innym niż dotychczas modelu biznesowym.

GG Network planuje w ciągu kilku miesięcy podjąć ostateczne decyzje co do faktu i sposobu dalszego oferowania usługi GaduAIR.

Od dawna we wszystkich wywiadach przedstawiciele GG Network unikają odpowiedzi na pytania dotyczące sukcesu GaduAIR. Dziś spółka przerwała milczenie oświadczeniem: Zarząd GG Network S.A. podjął decyzję o zmianie strategii spółki wobec prowadzonej przez nią usługi telefonii komórkowej GaduAIR.W ocenie spółki sieć GaduAIR w obecnym modelu biznesowym nie pozwala na osiągnięcie zakładanych celów. Jest to spowodowane w głównej mierze strukturą polskiego rynku, w znacznym stopniu utrudniającą odniesienie sukcesu w projekcie typu MVNO. Spółka GG Network S.A. podjęła zatem decyzję o niezwłocznym rozpoczęciu rozmów z partnerami biznesowymi zainteresowanymi wykorzystaniem stworzonej przez nią sieci komórkowej i jej potencjału w innym niż dotychczas modelu biznesowym.GG Network planuje w ciągu kilku miesięcy podjąć ostateczne decyzje co do faktu i sposobu dalszego oferowania usługi GaduAIR.  - Zmiana strategii GG Network wobec GaduAIR
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Zmiana strategii GG Network wobec GaduAIR
  1. Trudno nie odnieść wrażenia, że GaduAIR nie przynosi wielkich zysków. O ile faktycznie GaduAIR oferuje zawartość jakiej nie zaoferuje żaden inny operator, tak uważam, że mało realnym jest, aby użytkownicy nagle rzucili się na kupno starterów… Raczej wśród zdecydowanej większości osób, typowym modelem wejścia do sieci jest kupno telefonu w niskiej cenie i związanie się z siecią umową (abonament/mix), czego GaduAIR nie oferuje, ale to już moje prywatne zdanie 😉

  2. Gadu Air oferuje usługi w bardzo dobrej cenie i kiedy będe wybierał dostawce usług GSM wybiore ich.
    Nic nie zmieniajcie bo tak jest w porzo!

Dodaj komentarz