Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Regulamin serwisu GaduNews.pl

  1. Zabronione jest reklamowanie własnych stron w komentarzach na stronie, jeśli nie są związane z tematyką strony
  2. Wszelkie wypowiedzi powinny być związane z tematem jaki poruszany jest na danej podstronie serwisu
  3. Każdy może tworzyć nasz portal poprzez pisanie artykułów i newsów – osoby piszące najlepiej (nie znaczy „najwięcej”) mogą uzyskać status redaktora z dostępem do określonych funkcji panelu administracyjnego.
  4. Osobie, której wpis opublikowano w serwisie ma prawo do wyświetlania przy wpisie własnej reklamy obrazkowej.
  5. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w tym regulaminie bez informowania o tym fakcie użytkowników
  6. Wszelkie skargi, prośby należy w kierować do administratorów, których lista znajduje się tutaj.
  7. Akceptując regulamin oświadczasz, że wyrażasz zgodę na wysyłanie na Twój adres e-mail lub numer GG wiadomości od administracji strony (w tym również treści reklamowych).
  8. Każdy użytkownik ma prawo do usunięcia swojego konta, co jest równoznaczne z wygaśnięciem zobowiązań wynikających z tego regulaminu. Żądanie usunięcia konta należy kierować do Administratorów strony, których lista znajduje się w punkcie 6.
  9. Jeśli nie dotrze do Ciebie link aktywacyjny, możesz skierować informację o tym fakcie na maila: administracja@gadunews.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.