Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

MyTribe kończy żywot

Multikomunikator MyTribe, słynący z obsługi sporej liczby usług internetowych, również portali społecznościowych, kończy żywot.

Na oficjalnej stronie aplikacji znajdziemy komunikat treści:

Aplikacja Mytribe nie bedzię dalej rozwijana. Z dniem 31 sierpnia 2011 r. zostaną wyłączone serwery obslugujace aplikacje i tym samym przestanie ona funkcjonować. Naszym użytkownikom rekomendujemy dokonanie do tego czasu kopii wszystkich adresów, kontaktów i historii korespondencji i czatow, etc.

Dziękujemy wszystkim, którzy korzystali z Mytribe, a szczególnie tym, którzy przesyłali do nas sugestie i uwagi dotyczące rozwoju aplikacji.

Pozdrawiamy, Zespoł Mytribe

Jest to drugi po Ziuum komunikator powstały w 2010 roku, który kończy swoją historię (zostało jeszcze GG10 na które też przyjdzie pora 😉 ). Właścicielem aplikacji był Onet.pl. Aplikacja była dostępna na platformy Windows, Linux oraz Mac OS X.

Źródło: własne, legalne.info

Multikomunikator MyTribe, słynący z obsługi sporej liczby usług internetowych, również portali społecznościowych, kończy żywot. Na oficjalnej stronie aplikacji znajdziemy komunikat treści: Aplikacja Mytribe nie bedzię dalej rozwijana. Z dniem 31 sierpnia 2011 r. zostaną wyłączone serwery obslugujace aplikacje i tym samym przestanie ona funkcjonować. Naszym użytkownikom rekomendujemy dokonanie do tego czasu kopii wszystkich adresów, kontaktów i historii korespondencji i czatow, etc. Dziękujemy wszystkim, którzy korzystali z Mytribe, a szczególnie tym, którzy przesyłali do nas sugestie i uwagi dotyczące rozwoju aplikacji. Pozdrawiamy, Zespoł Mytribe Jest to drugi po Ziuum komunikator powstały w 2010 roku, który kończy swoją historię (zostało jeszcze GG10 na które też przyjdzie pora ;) ). Właścicielem aplikacji był Onet.pl. Aplikacja była dostępna na platformy Windows, Linux oraz Mac OS X. Źródło: własne, legalne.info  - MyTribe kończy żywot
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „MyTribe kończy żywot

Dodaj komentarz