Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Rozszerzone multilogowanie o potwierdzenie przeczytania wiadomości

W ramach nowego wydania GG w przeglądarce autorzy rozszerzyli możliwości multilogowania o powiadamianie innych klientów o przeczytaniu wiadomości i obsługę takich powiadomień. Klient, który takie powiadomienie otrzyma powinien usunąć powiadomienie o nieprzeczytanej wiadomości. Przykładzik:
Do tej pory było tak, że jeśli na kliencie X otrzymałem wiadomość będąc jednocześnie zalogowanym na kiencie Y, to na obu klientach wyświetlało się powiadomienie o nowej wiadomości. Teraz jeśli na kiencie X wiadomość odczytamy, to powiadomienie na kliencie Y zostanie usunięte.

Wydano także nową, szesnastą betę GG na PC. Z ważniejszych zmian:

  • dodano wysyłkę SMSów
  • informowanie o trwającej synchronizacji archiwum
  • ikonki telefonu w oknie rozmowy z kontaktem telefonicznym
  • poprawki statusu rozmówcy w pasku tytułowym okna rozmowy
  • zapamiętywanie rozmiaru i położenia okna w trybie zakładkowym

Pełna lista zmian na stronie pobierania aplikacji. Pobierz GG dla Windows | Mac OS X

W ramach nowego wydania GG w przeglądarce autorzy rozszerzyli możliwości multilogowania o powiadamianie innych klientów o przeczytaniu wiadomości i obsługę takich powiadomień. Klient, który takie powiadomienie otrzyma powinien usunąć powiadomienie o nieprzeczytanej wiadomości. Przykładzik: Do tej pory było tak, że jeśli na kliencie X otrzymałem wiadomość będąc jednocześnie zalogowanym na kiencie Y, to na obu klientach wyświetlało się powiadomienie o nowej wiadomości. Teraz jeśli na kiencie X wiadomość odczytamy, to powiadomienie na kliencie Y zostanie usunięte. Wydano także nową, szesnastą betę GG na PC. Z ważniejszych zmian: dodano wysyłkę SMSów informowanie o trwającej synchronizacji archiwum ikonki telefonu w oknie rozmowy z kontaktem telefonicznym poprawki statusu rozmówcy w pasku tytułowym okna rozmowy zapamiętywanie rozmiaru i położenia okna w trybie zakładkowym Pełna lista zmian na stronie pobierania aplikacji. Pobierz GG dla Windows | Mac OS X  - Rozszerzone multilogowanie o potwierdzenie przeczytania wiadomości
Kategorie: GG na PC, WebGG
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz